Havuz ve Bahçe Bakım Hizmetleri

Havuz ve Bahçe Bakım Hizmetleri | VP TEM Temizlikİç ve dış mekanlarındaki bahçelerin temizliği peyzaj hizmeti, bahçe bakım hizmeti verilmektedir.

Bu alanlardaki dikili olan ağaç, çiçek v.b. bitkileri zamanında bahçıvanımız tarafından kontrol edilerek aşılama sulama ve gübreleme işlemi yapılır aynı zamanda bahçe düzenleme işlemi de gerçekleştirilir.

Bahçelerdeki ağaçlarin ve bitkilerin zararli böcek v.b. haşerelerle mücadelesi de etkin ve kalıcı yöntemler kullanılarak ilaçlaması yapılır.

BAHÇE BAKIM HİZMETLERİHepimiz doğal, yeşil bir ortamda kendimizi daha iyi hissederiz. güzel bir çevre insan psikolojisi ,ruh sağlığı ve bunun yanında beden sağlığı üzerinde çok olumlu rol oynar.

Güzel bir bahçe paha biçilmez bir nimettir.

İyi tasarlanmış bir bahçe günün bütün stresini ve yorgunluğunu atmak için birebirdir.

Bahçemizi kendimizde düzenleyebiliriz fakat bilinçsiz seçilmiş bitkiler, hoş olmayan bir dizayn bazan dinlendirmek yerine insanı yorabilirde.

İyi bir bahçe yapmak için bitkileri tanımalı , uygulama için teknik bilgiler edinmeliyiz yada bu işi bilen birisine başvurup bahçemizin dizaynını yaptırmalıyız.

Firmamızın temel prensibi; yaşanabilir, estetik ve doğal yeşil alanlar tesis etmek, bu alanların devamlılığını sürdürebilmeleri amacıyla gerekli olan (teknik yada işçilik anlamında) desteği sağlamaktır.

Bodrum Temizlik olarak gerek proje ,gerek uygulama ve gerekse bakım hizmetleri ile ilgili taleplerini karşılıyoruz.

Bahçe tasarımı yanında hazır rulo çim, otomatik sulama, bahçe toprağı, çocuk oyun alanları tesisi, sert zemin uygulamaları gibi birçok talebinize karşılık veriyoruz.